Remis w szalonym meczu z Huraganem Morąg [ZDJĘCIA]

Na Stadionie Miejskim w Nidzicy zobaczyliśmy w sobotę niezłą wymianę ciosów! Pierwsze dwie bramki zdobyli goście za sprawą Cezarego Januszkiewicza, ale szybko kontakt dał nam Adrian Korzeniewski i do przerwy było 1:2. Po zmianie stron do wyrównania szybko doprowadził Sebastian Halicki, a później prowadzenie dał drugim tego dnia trafieniem Korzeniewski. Niestety tylko dwie minuty cieszyliśmy się z przewagi, bo wyrównał i ustalił wynik meczu na 3:3 Igor Koć.

Start Nidzica - Huragan Morąg 3:3 (1:2)

0:1, 0:2 - Januszkiewicz (14., 27.), 1:2 - Korzeniewski (29.), 2:2 - Halicki (48.), 3:2 - Korzeniewski (73.), 3:3 - Koć (75.)

Żółte kartki: Karwacki, Zieliński - Stankiewicz

Start: Leśniewski, Hablutzel, Halicki, Karwacki (46. Zieliński), Korzeniewski (87. Dąbkowski), Masiak, Orzechowski, Sobotka (46. Godlewski), Tomaszewski, Wawrzyniak (75 Kozikowski), Zasadzki

Huragan: Sawicki, Boczko, Dec, Drymuch (83. Bildziuk), Gotówka, Januszkiewicz (90. Michalski), Koć, Stankiewicz, Szultek, Szymanowski, Zaleski

Skład sędziowski: Piotr Suchocki (sędzia główny), Kazimierz Małkowski (sędzia asystent nr 1), Marcin Chyl (sędzia asystent nr 2)

W ostatnim ligowym meczu w tym roku zagramy na wyjeździe z Czarnymi Rudzienice. Mecz odbędzie się w sobotę 11 listopada o godz. 13:00.

Nidzica 100% Mazury
Zadanie publiczne pod nazwą: ”Szkolenie dzieci, młodzieży i dorosłych oraz współzawodnictwo ligowe w piłce nożnej”, jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Nidzica - 100% Mazury.