10. ligowe zwycięstwo i wskakujemy na fotel lidera!

Do przerwy przegrywaliśmy 0:1, ale już w pierwszym kwadransie drugiej połowy wyprowadziliśmy dwa ciosy i wyszliśmy na prowadzenie. Ostatecznie zwyciężyliśmy z Płomieniem w Turznicy 4:2 i przy równoczesnej stracie punktów lidera - Sokoła Ostróda - wskoczyliśmy na 1. miejsce w tabeli Klasy okręgowej!

Płomień Turznica - Start Nidzica 2:4 (1:0)

1:0 - B. Sadowski (19.), 1:1 - Wawrzyniak (53.), 1:2 - Orzechowski (59.), 1:3 - Wawrzyniak (70.), 2:3 - Śnieżawski (74.), 2:4 - Tomaszewski (90.+5)

Żółte kartki: Longosz, Zglenicki - Korzeniewski, Sobotka

Czerwona kartka: Sztramski (62., Płomień)

Start Nidzica wystąpił w składzie: Leśniewski, Godlewski (87. Osicki), Hablutzel, Halicki (65. Karwacki), Korzeniewski, Kozikowski (46. Sobotka), Orzechowski, Tomaszewski, Wawrzyniak, Zasadzki, Zieliński (90. Kleszcz)

Skład sędziowski: Miłosz Karbowski (sędzia główny), Bartłomiej Rus (sędzia asystent nr 1), Sławomir Wiśniewski (sędzia asystent nr 2)

W 12. kolejce Klasy okręgowej gr. 2 Start Nidzica podejmie na własnym stadionie Ossę Biskupiec, która w tej kolejce „urwała” punkty Sokołowi Ostróda (było 2:2). Mecz zaplanowano na sobotę 21 października godz. 15:00. Bądźcie tego dnia z nami!
Nidzica 100% Mazury
Zadanie publiczne pod nazwą: ”Szkolenie dzieci, młodzieży i dorosłych oraz współzawodnictwo ligowe w piłce nożnej”, jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Nidzica - 100% Mazury.